Drukarnia Poznań

Polinter Poznań to profesjonalna drukarnia offsetowa i fleksograficzna, która powstała z myślą o Klientach poszukujących rzetelnego i terminowego partnera świadczącego specjalistyczne usługi poligraficzne najwyższej jakości. Oferta Polinter Poznań jest w pełni kompleksowa i obejmuje fachowe przygotowanie materiałów do druku, najwyższej jakości druk offsetowy i fleksograficzny, profesjonalne introligowanie oraz oryginalne kalendarze, które od lat cenione są jako najefektywniejsza forma promocji firmy wśród jej partnerów i klientów.

Na potrzeby naszych Klientów wykonujemy druki samokopiujące, teczki ofertowe, kody alfanumeryczne, nadruki na opakowaniach produktowych, metki towarowe oraz profesjonalne materiały promocyjne. Świadczymy także specjalistyczne usługi poligraficzne jak druk offsetowy na papierze, kartonie, papierze samoprzylepnym, folii samoprzylepnej oraz druk fleksograficzny na folii aluminiowej, tworzywach sztucznych, papierze i papierze samoprzylepnym, numerowanie druków, uszlachetnianie wydruków i usługi introligatorskie, w ramach których oferujemy oprawy zeszytowe i klejone.

Polinter Poznań to także renomowany producent kalendarzy, które stanowią idealne uzupełnienie pakietów promocyjnych dla firm. Naszym Klientom oferujemy oryginalne kalendarze trójdzielne i jednodzielne, kalendarze plakatowe oraz szeroki wybór kalendarzy biurowych. Charakteryzujące się niepowtarzalną szatą graficzną oraz najwyższą jakością wykonania kalendarze Polinter Poznań wspierają działania marketingowe małych, średnich i dużych przedsiębiorstw pomagając im w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.

Od lat jesteśmy jedną z najbardziej cenionych i najczęściej wybieranych drukarni w Poznaniu. Nasz sukces zawdzięczamy indywidualnemu traktowaniu każdego Klienta, najwyższej jakości produktom i usługom oraz terminowości, z jaką realizujemy powierzane nam zadania. Ponadto, dzięki bogatemu doświadczeniu w branży poligraficznej możemy trafnie i rzetelnie doradzać Klientom poszukującym innowacyjnych rozwiązań w zakresie druku.

Nasze kalendarze, kalendarze trójdzielne, teczki ofertowe i wizytówki wyróżniają jakość, trwałość i oryginalny charakter, który osiągamy dzięki uszlachetnianiu druku foliowaniem, lakierowaniem UV, złoceniem i wytłoczeniami. Natomiast wykonywane przez nas druki samokopiujące to gwarancja czytelnego kopiowania wpisywanych treści od pierwszej do ostatniej strony dokumentu.

Polinter, drukarnia offsetowa i producent kalendarzy dla Ciebie i Twojej firmy!

Polinter - Biuro
ul. Promienista 3b, 60-288 Poznań
tel.: +48 61 670 05 58
e-mail: biuro@polinter.pl


Polinter - Drukarnia
ul. Sycowska 42, 60-003 Poznań
tel.: +48 61 832 02 08
e-mail: biuro@polinter.pl


kalendarze trójdzielne

Polinter - Biuro
ul. Promienista 3b, 60-288 Poznań
tel.: +48 61 670 05 58
e-mail: biuro@polinter.pl


Polinter - Drukarnia
ul. Sycowska 42, 60-003 Poznań
tel.: +48 61 832 02 08
e-mail: biuro@polinter.pl

Drukarnia Poznań


W naszej drukarni każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Do każdego zlecenia dobieramy najbardziej odpowiednie rozwiązania technologiczne dbając jednocześnie o to, aby efekty naszej pracy były najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w druku offsetowym na papierze, kartonie, papierze samoprzylepnym, folii samoprzylepnej oraz druku fleksograficznym na folii aluminiowej, tworzywach sztucznych oraz papierze i papierze samoprzylepnym.

Jesteśmy także producentem kalendarzy i terminarzy.

Służymy Państwu pomocą w rozwiązaniach poligraficznych. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości doradzamy i podpowiadamy.

POLINTER Drukarnia 60-003 Poznań ul. Sycowska 42 tel. 61 832 02 08

© 2008 Polinter.pl POLINTER drukarnia offsetowa i fleksograficzna :: druk :: kalendarze trójdzielne i druki samokopiujące poznań :: druk :: kalendarze trójdzielne poznań & tworzenie stron www.mornel.com